Chci se objednat

Vaše cesta k videokonzultaci
s psychiatrem

1. Online rezervace služby

Při prvním kontaktu zvolte vždy délku 60 minut. Dále vyberte předběžný termín, kdy by videokonzultace měla proběhnout – buď běžný termín do 14 dnů, nebo prémiový do 3 pracovních dnů od přijetí platby. Videokonzultace probíhají ve všední dny v čase dle dohody s pacientem a vždy po vzájemném odsouhlasení termínu.

2. Platba faktury

Platbu provedete převodem na bankovní účet podle údajů na zaslané faktuře. Teprve připsáním částky na náš účet je vaše rezervace termínu videokonzultace platná.

3. Vstup do virtuální čekárny

E-mailem si odsouhlasíme den a hodinu videokonzultace. Poté vám bude zaslán 8-místný vstupní kód do virtuální čekárny na www.telekonzultace.cz. Do svého zařízení nemusíte stahovat žádnou aplikaci, použijete pouze běžný internetový prohlížeč.

4. Videokonzultace začíná

V odsouhlaseném čase přijmete mé volání a videokonzultace může začít. Aplikace vám předem nabídne test kvality internetového připojení a ověření funkčnosti kamery a mikrofonu na vašem zařízení (chytrý telefon, tablet, počítač). Tento test doporučujeme provést před zahájením videokonzultace.

Rezervovat konzultaci
Vstupní vyšetření 1200 Kč 60 minut v termínu do 14 dnů od přijetí platby
Následná kontrola 600 / 1200 Kč 30 / 60 minut (podle řešené problematiky a doporučení lékaře) v termínu do 14 dnů od přijetí platby
Prémiový termín 1500 Kč 60 minut v termínu do 3 pracovních dnů od přijetí platby

Co byste měli vědět

  • Po přijetí platby vaše konzultace proběhne vždy. Pokud dojde k technickým problémům (např. přerušení spojení), kontaktuji vás znovu a případně použijeme alternativní aplikaci WhatsApp nebo Skype, abychom videokonzultaci dokončili.
  • Videokonzultace probíhají pondělí – pátek dle dohody s pacientem.
  • Pokud se ve vámi předem odsouhlasený čas nedostavíte ke konzultaci, platba se nevrací.
  • Videokonzultace v pacientem stanoveném termínu není hrazena ze zdravotního pojištění. Tuto službu hradí plně pacient.
  • Pro videokonzultaci doporučujeme zajistit si klidné a chráněné prostředí.